top of page

GÜMÜŞ TAKI

ÖDEME VE TESLİMATI

Satınalma işleminiz güvenlik açısından 3D secure üzerinden gerçekleştirilmektedir. 

Sayfa üzerinden almış olduğunuz gümüş takı koleksiyonlarımızdan veya diğer tasarım takıları ile ilgili satınalma işleminizi tamamladıktan sonra telefonunza gelecek mesaj sizi 3D Secure sistemine yönlendirecektir. Banka bilgilerinizi girdikten sonra onay vermeniz gerekmektedir. Siparişiniz ödemeniz tamamlandıktan sonra geçerli olacaktır ve bildirmiş olduğunuz e-mail adresinize bir doğrulama mesajı gelecektir.

 

Sorularınız için lütfen aşağıdaki iletişim bilgiler üzerinden irtibata geçiniz

whatsapp: 0532 608 34 32 

e-mail: info@rk925.com

* Kredi kartı ve banka bilgileriniz hiçbir şekilde tarafımıza ulaşmamaktadır

* Satışlar "Ödeal" uygulaması üzerinden gerçekleştirilmektedir.

* "Ödeal" Telera Ödeme Kuruluşu A.Ş. markasıdır. Telera Ödeme Kuruluşu, 6493 no'lu kanun çerçevesinde BDDK lisansi ile faaliyet gösteren %100 Türk sermayeli ödeme kuruluşudur.

GÜMÜŞ TAKILARMINIZIN AMBALAJI VE TESLİMATI

Gümüş takı koleksiyonlarımızla veya diğer tasarımlarımızla ilgili siparişiniz tarafımıza ulaştığında tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bütün siparişler 1-2 iş günü içerisinde gönderime çıkarılmaktadır. Herhangi bir aksaklık durumunda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Yüzükler istenen ölçülerde hazırlanır ve en geç 2 hafta içerisinde siz ulaştırılmaktadır. Siparişinizle ilgili herhangi bir aksama veya sorun olması durumunda 24 saat içerisinde tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Tamamlanan siparişlerin kargo takip numaraları e-mail yoluyla tarafınıza iletilecektir.

 

Bütün ürünler hediye kutusu içerisinde güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılmaktadır.  Hediye olarak alınan ürünler için kutu içerisine isteğe göre mesaj eklenebilir.  Not ve mesaj talepleriniz için lütfen iletişim sayfasında bulunan formu doldurun yada iletişim sayfasında bulunan e-mail veya telefon numarasından iletişime geçiniz.

GÜMÜŞ TAKILARIMIZ İÇİN İADE KOŞULLARI

Gümüş takı koleksiyonlarımızı veya diğer tasarım takılarımızın paketlerinin  teslim aşamasında yırtık veya hasarlı olması durumunda gönderiyi teslim almayınız.  Satın alınan ürünün kusurlu veya yanlış gönderilmiş olması durumunda iade ürün ve doğru ürün gönderim bedelleri tarafımızca karşılanacaktır.  Satın aldığınız ürünü 7 gün içerisinde "kusursuz" ve "kullanılmamış" olmak kaydıyla ve kargo bedeli tarafınızca ödenmek koşuluyla iade edilebilirsiniz. Kargo bedeli tarafınızca karşılanmak koşuluyla başka bir ürün ile değiştirebilir veya ödemenizi ilk gönderimin kargo bedelini ödemek koşulu ile geri alabilirsiniz.

bottom of page