top of page

Yeni Bir İşe Başlayan Arkadaşınıza Anlamlı Hediye

Son yıllarda arkadaşlarımız yeni bir işe girdiğinde veya şirket değiştirdiğinde, orkide çiçeği göndererek kendisini tebrik etmek ve aynı heyecanı paylaştığımızı göstermek isteriz. Orkide çiçeğinin bakımı, ehil ellerde kolay olsa da, ortam şartlarına bağlı olarak oldukça zor olabilir. Eğer arkadaşınızın çalıştığı ortam orkide bakımı için uygun değil ise, Gümüş Orkide Dalları üzerinde Sedef Çiçekli Kolye, sizin açınızdan alınabilecek en ideal hediye olabilir.

Henüz tomurcuk oluşturma aşamasında olan orkide çiçeğinin dalları baz alınarak oluşturulan bu kolye; 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu dalların, estetik ve el işçilikli bir çerçeve içerisinde tasarlanarak; parlak gümüş dallar ve dokulu mat gümüş çerçeve ile hoş bir kontrast yakalaması hedeflenmiştir. Orkide dallarının bu estetik duruşunu vurgulamak için dalların yan kısımlarına siyah rodajlı bir gölgelendirme uygulanmış olup; gümüş kolye zarif sedef bir çiçek ile tamamlanmıştır.

Anlamlı ve kalıcı bir hediye olması açısından, gümüş kolyenin bir orkide çiçeği olarak sunulması fikrinden hoşlandıysanız; ürünümüzü aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz

Orkide Dalları üzerindeki sedef çiçekli kolyemizi daha yakından incelemek için tıklayın;
Eğer hala canlı bir çiçek alma düşüncesinde iseniz orkide bakımı ile ilgili aşağıda belirtilen link arkadaşınız için oldukça faydalı olacaktır.


http://www.orkidebakimi.com/9 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page